רוצים להרוויח ביטקוין בחינם ?

הגעתם למקום הנכון ! הדרך שאותה אני יציג לכם קיימת כבר מספר שנים ועזרה לי ולהרבה מאוד אנשים להרוויח הרבה מאוד מטבעות דיגיטליים בחינם.

אז ליפני  שמתחילים אני רוצה לתת לכם את היתרונות בשיטה הזאת :

1: זה לא יהרוס לכם את המחשב / את הפלאפון בעזרת כריה.

2: אפשרי לעשות את השיטה דרך הפלאפון שלכם לא חייב דרך המחשב

3: השיטה עובדת מספר שנים עם אין ספור הוכחות יום יומיות למשיכה של המטבעות והעברתם לארנק הדיגיטלי שלכם .

4: אתם הולכים להרוויח מספר של מטבעות ואת כולם תוכלו להמיר בחינם ובלי עמלות לביטקוין.

(או לחילופין למשוך את המטבעות לארנק שלכם)

5: אתם לא צריכים להשקיע בזה שעות על גבי שעות זה יכול לקחת 5 דקות ביום ועדיין תרוויחו !

המדריך השלם שיעזור לכם להרוויח מטבעות דיגיטליים כולל ביטקוין כבר מהיום :

דבר ראשון שאתם צריכים לעשות זה להירשם לאתר CoinPot - זה בעצם אתר שמשמש בתור ארנק דיגיטלי ובעזרתו אתם תוכלו להתחיל לאסוף את המטבעות מכמה אתרים שונים שישלחו לכם ישירות לארנק . ואחר כך תוכלו להעביר את המטבעות שצברתם לאיזה ארנק אחר שתרצו .

קישור לאתרhttps://coinpot.co/

 

עכשיו עם המייל שנשרמתם איתו לאתר של CoinPot אתם נרשמים לכל האתרים הבאים : ( חשוב שזה יהיה אותו מייל אחרת לא תקבלו תשלום לאתר )

קישור לאתר הראשון:  http://moondash.co.in/?ref=223975AFC89D אתר שמביא לכם מטבעות Dash ניתן לאסוף כל 5 דקות מהאתר

קישור לאתר השני: http://moonliteco.in/?ref=45602EFCEE18 אתר שמביא לכם מטבעות Lite Coin ניתן לאסוף כל 5 דקות מהאתר

קישור לאתר השלישי: http://moondoge.co.in/?ref=3218C363E3B2   אתר שמביא לכם מטבעות Doge ניתן לאסוף כל 5 דקות מהאתר 

קישור לאתר הרביעי: http://bonusbitcoin.co/?ref=BA090B40EC3B אתר שמביא לכם מטבעות BitCoin ניתן לאסוף כל 15 דקות מהאתר

קישור לאתר החמישי: http://moonbit.co.in/?ref=0EF5B3E79284 אתר שמביא לכם מטבעות BitCoin ניתן לאסוף כל 5 דקות מהאתר

קישור לאתר השישי: http://bitfun.co/?ref=6FCABDA4D7F9 אתר שמביא לכם מטבעות BitCoin ניתן לאסוף כל 15 דקות מהאתר

קישור לאתר השביעי: http://moonbitcoin.cash/?ref=A032B5F4275F אתר שמביא לכם מטבעות Bitcoin cash ניתן לאסוף כל 5 דקות מהאתר

קישור לאתר בונוס : https://freebitco.in/?r=10338968 זה האתר שלא קשור לCoinPot אבל זה אתר טוב שאתם יכולים לאסוף ממנו מטבעות BitCoin כל שעה .

בסופו של דבר האנק שלכם יתחיל להראות ככה : (כמובן עם סכומים יותר קטנים בהתחלה)

סרטון שהכנתי ליפני מספר שנים , הוא לא הכי מעודכן ממליץ לצפות בו רק אם לא מבינים משהו.

https://www.youtube.com/watch?v=O3JAN14SS0I

glflbtxig4c11.jpg

טיפים חשובים !

1: כל פעם שאתם אוספים מטבעות לא משנה מאיזה אתר אתם מקבלים 3 Tokens - זה בעצם סוג של מטבע של האתר Coinpot ואת הTokens שאתם מרוויחים אתם יכול להמיר לאיזה מטבע אחר שתרצו ! בנוסף אתם מקבלים Token 1 מכל אחד שנרשם דרכם ואוסף מטבעות בעצמו.

2: זה יראה לכם בהתחלה שתרוויחו ממש קצת מטבעות כי אתם צריכים לצבור ותק באתרים . בכל האתרים יש משהו שנקרא Loyalty bonus זה אומר שכל יום שאתם אוספים מאתר מסוים מטבעות אתם מקבלים 1% תוספת לסכום של המטבעות אותם אספתם. לאחר 100 ימים יהיה לכם בונוס של 100% לכמות המטבעות אותם תאספו בכל פעם .

לכן חשוב מאוד !!! לאסוף לפחות פעם אחת בכל יום אחרת הבונוס הזה יתאפס ותתחילו שוב מ0. רצוי לשים התראה לשעה מסויימת כדי לא לשכוח , זה לוקח 5 דקות לאסוף מכל האתרים ביחד.

3: כמו שיש בונוס של Loyalty bonus קיים בונוס של  referrals

בכל אתר שתכנסו יהיה שם כפתור של referrals שברגע שתלחצו עליו תקבלו לינק אישי שכל מי שנרשם דרכם אתם מקבלים ממנו 50% מכל אסיפה של מטבעות שהוא מבצע לתמיד + 1% בונוס על כל יום שהוא מתמיד כלומר אם יהיה לכם 100 אנשים שנרשמו דרככם והם יאספו כל יום מטבעות אתם תקבלו 100% Referrals bonus

4: יש משהו שנקרא Mystery Bonus זה בונוס נוסף שיכול להגיע לעד 100% אבל זה משהו רנדומלי ולא נשלט 

5: גם אם תרגישו בהתחלה שאתם משיגים ממש קצת מטבעות

( עד שתשיגו את כל הבונוסים ) אל תוותרו ותחשבו לטווח זמן הרחוק , כרגע שווי הביטקוין הוא 35k ואני מאמין שהוא יגדל ליותר ברגע שתקראו את המדריך , ולכן חשוב שתמשיכו לאסוף כמה שיותר מטבעות כי הערך שלהם רק עולה ויש אנשים שמאמינים ש satoshi 1 הולך להיות שווה 1 דולר בעתיד .

6: אתם בטח שואלים את עצמכם איך האתר מרוויח כסף ולמה הוא מחלק לכם מטבעות בחינם . אז ככה יש הרבה פרסומות באתרים שאתם אוספים מהם מטבעות ולכן חשוב מאוד לנטרל את כל התוספים שמנטרלים פרסומות באתרים האלה אחרת זה לא יתן לכם לאסוף מטבעות  , מידי פעם שתלחצו על כפתור ה Claim זה יעביר אותם לאתר פרסומות , לא להתרגש פשוט לחזור אחורה וללחוץ שוב על Claim בפעם השניה זה עובד בטוח . ככה בעצם האתר מרוויח כסף על ידי אנשים שלוחצים להם על פרסומות.

7: שווי המטבעות שאותם אתם מקבלים משנה מידי פעם לפי שער המטבע , ככל שהמטבע נמוך יותר ככה אתם תקבלו יותר , ככל שהמטבע עולה אתם תקבלו פחות . לכן לא להתרגש אם הסכום משתנה זה לא אמור לעניין אותכם לטווח הארוך.

8 : לכל שאלה תוכלו לפנות אלי בפייסבוק ואנסה לעזור לכם בהקדם - קישור לפרופיל פייסבוק שלי - https://www.facebook.com/alex.shviedkey