חיפוש
  • RunAway - רשת חדרי בריחה

חדש! תשלום באמצעות Bit,Pepper Pay,PayBox


מהיום ניתן לשלם מקדמה ותשלום מלא לחדרי הבריחה של חברת ראנאווי דרך אפליקציות התשלום הבאות! יש להוסיף את המספר 053-530-11-20 לאנשי הקשר, לבצע העברה/תשלום לפי הסכום הדרוש ומייד לאחר שנקבל את התשלום תקבלו חשבונית לאימייל. אין יותר פשוט מזה!

אז אתם עדיין לא מכירים את האפליקציות התשלום הסלולריות? כולן ללא תשלום עמלה, כולן יאפשרו לכם לשלוח ולקבל כסף, אבל הן בכל זאת מעט שונות. הינה כמה פרטים עליהם: PAYBOX האפליקציה מאפשרת לשלוח כסף ו/או בקשות תשלום לאנשי קשר בודדים, וכמובן לפתוח קבוצות תשלום ולהזמין אליהן חברים. הכסף שמועבר אליכם תמיד יגיע לתוך ״יתרה״ באפליקציה ולא מועבר ישירות לחשבון הבנק/אשראי שלכם. תוכלו להשתמש ביתרה שלכם בשביל לבצע תשלומים לחברים אחרים באפליקציה. במידה ותרצו להשתמש בכסף מחוץ לתחומי האפליקציה, תצטרכו לזכור לבצע פעולה פשוטה של משיכה אל האמצעי הרצוי. החברה מצהירה כי היא עומדת בתקן האבטחה PCI DSS. BIT כאשר תבקשו להעביר או לקבל כסף מאיש קשר, האפליקציה תשאל אתכם בצורה די ישירה: ״למי?״/״ממי?״, ״כמה?״ ו״למה?״. לאחר מכן הבקשה תשלח לאיש הקשר הנבחר. לטובה, ולרעה, אין ב-Bit עוד פיצ׳רים בולטים. האפליקציה כל כך פשוטה לשימוש, ומעוצבת בצורה כל כך ברורה שהיא עשויה להפוך למועדפת על החלק באוכלוסיה שקצת מפחד מאפליקציות מורכבות מדי. החברה אינה מצהירה על תקני אבטחה כלשהם באתר שלה ומצהירה כי השירות ״עומד בסטנדרטים המקובלים של אבטחת מידע והגנה על הפרטיות״. PEPPER PAY בפפר פיי החליטו לשים דגש מיוחד על חווית המשתמש תוך ניסיון להפוך את השימוש בה למהנה. לאחר הזנת הסכום לתשלום או לבקשת התשלום ובחירת איש הקשר המיועד, תוכלו להוסיף הודעה לנמען ואפילו אנימציה משעשעת עם כיתובים. כל השימוש באפליקציה מאוד צבעוני וכיפי, ולמרות זאת, פשוט ונוח. בפפר פיי הצליחו למצוא איזון מוצלח מאוד בין שימושיות לבין חווית משתמש. גם Pepper לא מפרטים על אמצעי האבטחה שלהם ומצהירים באתרם כי ״השקענו משאבים רבים כדי שכל המידע הרגיש יהיה מוצפן, ואנחנו מפקחים באופן קבוע על הגישה למאגרי המידע בטכנולוגיות האבטחה המתקדמות ביותר״.

שלוש האפליקציות מאפשרות לכם להגדיר כרטיס אשראי בשביל לשלוח כסף, וחשבון בנק בכדי להעביר את הכסף אליו. בכולן ניתן להגדיר אחד מהפרטים בהתאם לצורך הראשוני, ולאחר מכן להוסיף את השני במידה ותהיו מעוניינים בכך. שלוש האפליקציות אינן גובות כל עמלות שהן על העברה או משיכה של כסף, מה שהופך אותן לאטרקטיביות יותר מהעברה בנקאית רגילה ובטוחות ביותר לשימוש גם אצלנו במתחם חדרי הבריחה.


#תשלוםבאפליקציה #תשלום #pepperpay #bit #paybox #תשלוםמהיר

374 צפיות0 תגובות