top of page

לא קל לבדר את הילדים במהלך סופי שבוע גשומים וחופשות בית ספר בלתי נגמרות.
שמירה על גירוי מוחות צעירים הופכת לאתגר יותר ויותר למרות הצמיחה המהירה של הטכנולוגיה סביבנו.

זה המקום שבו חדרי בריחה נכנסים לתמונה - לא רק שהם מלאים בהרפתקאות, חידות מפתיעות ומקרים לפתרון, אלא שהם גם מציעים חוויה מיוחדת במינה שתפגיש את כל המשפחה.

בזמן שאתם עובדים ביחד כמשפחה בחדר בריחה כדי לנצח את המשחק, אתם יכולים לצפות לחוויית חיבור וגיבוש משפחתי שעליה תדברו במשך שנים רבות!

אבל, האם חדרי בריחה מתאימים לילדים? ומאיזה גיל של הילדים כדאי להתחיל ללכת לחדר בריחה כמשפחה? בוא נגלה!

למרות שכולנו נלהבים לערב את כל המשפחה, ילדים צעירים יכולים להיות קצת יותר בלתי צפויים.

עם זאת, ישנם חריגים לכל כלל, וחלק מהילדים הצעירים יותר ישגשגו באיתור רמזים נסתרים ובהתמודדות עם חידות מבוססות היגיון.

אך הם גם עלולים להיות בלתי צפויים ולכן חדר בריחה למשפחות- מומלץ לרב לגילאי 5 ומעלה - תלוי בנושא של חדר הבריחה וברמת הקושי.

בבחירת חדר בריחה למשפחות עם לילדים צעירים חשוב לוודא שהחדר אינו מפחיד ואנחנו ממליצים להתאים את החדר לגיל הילד, כאשר ישנם ילדים צעירים בקבוצה רצוי לקחת אותם לחדרי בריחה שמתאימים לילדים קטנים יותר לדוגמא חדר הבריחה של פינוקיו, החדר בריחה לא מפחיד בכלל, תפאורתו צבעונית, עליזה ובעלת אווירת דיסני מהנה וכיפית והכי חשוב - החידות מתאימות גם לילדים וגם למבוגרים בקבוצה!

 

כמו מבוגרים - כל אדם מראה יכולות שונות במהלך חדר הבריחה- כך גם כל ילד הוא שונה.

בעוד שילדים רבים יתקשו לתפוס כמה מהמושגים היותר מסובכים של חדר בריחה, תמיד יהיו ילדים שיתנגדו למגמה ויפרחו בחדר הבריחה!

הייחודיות של חדר בריחה מותאם לילדים ומשפחות הוא שהחידות מתאימות גם למבוגרים אך גם לילדים צעירים ובוגרים כך שכל אחד מבני המשפחה יוכל לתרום את חלקו בחדר הבריחה בעזרת הכוונה של מבוגר וגם בחלק מהחידות בלעדיה!

בחיפוש אחר חדר בריחה למשפחות תגלו שרוב חדרי הבריחה יקבלו ילדים בכל הגילאים,

אך עם גיל מינימום מומלץ של 12 שנים בכדי להיכנס ללא מבוגר למעורבות והבנה מקסימלית.

עם זאת, מפעילי המשחקים בחדרי בריחה מודעים היטב לכך שאתם מכירים את ילדכם טוב יותר מכל אחד

ומי אנחנו שנעמוד בדרך להתפתחותו של ילדך!

 חיבור משפחתי בחדר בריחה

חדרי בריחה הם חווית החיבור האולטימטיבית. בעוד שהילד שלך עשוי להיות קצת ביישן מול זרים, בחדר בריחה הוא ימצא את הקול שלו באמת ובתמים במהלך המשחק מכיוון שהינו נמצא בחדר הבריחה עם המשפחה והקרובים שלו בלבד וירגיש חופשי ומשוחרר לחקור, לגלות ולפתור חידות עם הקרובים שלו.

אמנם ייתכן שתצטרכו לדבר על חלקים מהמשחק בפירוט רב יותר ולעזור לילדים יותר במהלך הפעילות בחדר הבריחה, אבל זו דרך מצוינת לבנות אמון במיומנויות שיש להם.

ביחד, תוכלו להתמודד עם מסתורי החדר, לפצח חידות מסובכות ולגלות רמזים נסתרים. אין חווית חיבור משפחתית אחרת כמו חדר בריחה למשפחות!

בכל חדר בריחה אתה מגלה מהר מי הם המנהיגים. אתם מכירים את אלו- יש להם יכולת טבעית לחלק משימות ולשמור על כל הצוות ממוקד במטרה,
כל זאת תוך שמירה על תחושת רוגע מול כאוס. 

חדרי בריחה לא רק בודקים את כישורי ההיגיון והחשיבה היצירתית שלך, אלא הם עוזרים לך לגלות כישורים שמעולם לא הבנת שיש לך.

כהורה, אתה מטבע הדברים הקבוע של ילדך, האדם האחד שעליו הם יכולים לסמוך ולצפות אליו.

עם זאת צריך לקחת בחשבון, את הפוטנציאל שיש למשפחה שלכם לבנות צוות חזק, מלא אמון וחסר מעצורים!

חדר בריחה לילדים

במהלך המשחק בחדר בריחה, קל להתעלם מהיכולות של ילדיכם. כשהשעון מתקתק והמתחים עולים כדי לפתור את התעלומה ולברוח מהחדר, כדאי לעצור דקה ולתת אפשרות לילדים שלך להסיק מסקנות משלהם - לפעמים הם אלו שיכולים לפצח את המקרה הרבה יותר מהר!

ילדים רואים את העולם בצורה שונה מאוד ממך או ממני. הם גדלו בתקופה שבה ההתקדמות בטכנולוגיה מפותחת יותר מאי פעם, והניסיון החינוכי שלהם ללא ספק ייראה שונה בהרבה משלך. אז הסבירות היא שהם יראו ניואנסים עדינים במשחק שאולי לא תראו בכלל.

לעתים קרובות, מפעילים בחדר הבריחה צופים כיצד ילדים קולטים תשובות לרמזים מהר יותר מהוריהם.

אז תן לקולות שלהם להישמע גם הם, לא משנה כמה אתם קרובים לסיום חדר הבריחה!

פיתוח מיומנויות המתמטיקה והאוריינות של ילדך מעבר לכיתה עשוי להיות אתגר מחוץ לגבולות בית הספר.

אבל חדר בריחה מספק חוויה אינטראקטיבית וסוחפת המשתמשת במיומנויות מתמטיקה ואוריינות פשוטות תוך מתן חוויה מרתקת של בניית צוות.

בעוד שחלק מהחידות עשויות לחרוג ממערך המיומנויות הנוכחיות של ילדכם, הצגה כיצד פועלים קודים וחידות מהווה פתח להבנה רבה יותר בהמשך החיים. בנוסף, אתה עשוי להיות מופתע לטובה עד כמה הילד שלך מצליח!

מפתרון סודוקו ועד פיצוח קוד עם חשבון בסיסי, והבנת קוד מורס, יש הרבה הזדמנויות לילד שלך לקדם את כישוריו.

כן, ייתכן שילדכם לא יעסוק במלואו עם כל חווית האסקייפ רום. כן, הם עשויים להיאבק עם חלק מהחידות, והם עלולים לאבד עניין בנושא הקשה יותר. אבל. חדרי בריחה טובים להפליא בבניית ביטחון עצמי לא משנה בן כמה אתה.

חדרי בריחה מעודדים כישורי תקשורת והקשבה טובים, מתמטיקה ואוריינות (קרוא וכתוב) ,עבודה תחת לחץ, ניהול זמן, אמון ומאפשר לכל שחקני הקבוצה למצוא את הקול שלהם.

לגדול בעולם מלא באישיות, כישורים שונים ועוד זו עבודה קשה. מציאת מרחב שבו אתה לא יכול רק לחוות משהו מיוחד עם אלה שאתה אוהב, כל זאת תוך כדי הצורך להיות אמיץ מעצים כל מוח מתפתח.

 חוויה בלתי נשכחת בחדר בריחה

לכולנו יש את הרגעים האיקוניים האלה מהילדות שנשארים איתנו לנצח. בין אם זה בילוי על החוף, לנסות משהו חדש עם החברים שלך או אחר הצהריים של קיץ בים, רובם כרוכים בתחושת המשפחה הזו.

חדרי בריחה הם בלתי נשכחים. הם מספקים חוויה שדוחפת אותך היישר לתוך ציר זמן אחר. הם דוחפים את הדמיון והכישורים שלך לקצה גבול היכולת שלהם, כל זאת בזמן שאתה נותן אמון בצוות שלך סביבך.

עבור ילדים (ובואו נהיה כנים, רוב המבוגרים!), חדר בריחה הוא הזדמנות לצאת מהעולם הזה. זה המקום שבו אתה יכול לטבול את עצמך במלואו בסיפור, כל זאת בזמן שיש לך את הזמן של החיים שלך. אתה יכול אפילו להתחפש לתפקיד! זה בהחלט לא קל לשכוח!

חדרי בריחה הם המקום שבו משגשגים מספרי סיפורים ומוחות הגיוניים. זה מקום שבו כל המשפחה יכולה לעבוד יחד וללמוד דברים חדשים אחד על השני, הכל תוך 60 דקות.

האם אתה מוכן ליצור זיכרונות משפחתיים שיחזיקו מעמד לכל החיים?

bottom of page